35. Bieg Sokoła

23. Mistrzostwa Polski Lekarzy

Liczba uczestniczących
zawodników

274
Start imprezy
2020-04-05 10:00 (Niedziela)
sekund
minut
godzin
dni
tygodni

Do imprezy
pozostało

Lista zawodników

Do pokazania: 176
Pokaż na stronie:
Lp. Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kategoria Płatność
51 41 GOŁĘBIEWSKI Edward PL Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska M 70-79
52 104 GORWA Sławomir PL Długie Stare M 40-49
53 117 GRAF Remigiusz PL Leszno Turbo Run Leszno M 50-59
54 114 GRUSZKOWSKA Katarzyna PL Wschowa OSP Siedlnica K 40-49
55 115 GRUSZKOWSKI Marek PL Wschowa OSP Siedlnica M 40-49
56 81 GRYPCZYŃSKI Przemysław PL Leszno ZSE Leszno M 40-49
57 141 GRZEGOREK Janusz PL Września 1961 M 50-59
58 165 GRZELEWSKA Róża PL Śmigiel K 30-39
59 137 HAMROL Łukasz PL Śmigiel Bliźnik Team Śmigiel M 40-49
60 130 HUSIATYNSKI Jan PL Włoszakowice:sokół: :Sokół: Włoszakowice655370250 0 M 70-79
61 164 JANOWICZ Karol PL Osieczna Great Gratula M 40-49
62 170 JANOWICZ Damian PL Lipno I Zespół Szkół Wschowa M 40-49
63 21 JANOWICZ Wojciech PL Rydzyna Szymanowski Team R-TEAM M 40-49
64 54 JAŚ Jolanta PL Leszno K 50-59
65 15 KACZMAREK Jacek PL Krzycko Wielkie Galibier bikefun M 30-39
66 138 KARAŚ Sławomir PL Leszno Independent Runner M 40-49
67 108 KASPRZAK Ewelina PL Gruszczyn K 30-39
68 58 KAŹMIERCZAK Damian PL Śmigiel DIM M 40-49
69 59 KAŹMIERCZAK Łukasz PL Zakwasy Zakwasy Team M 40-49
70 43 KNAFLEWSKA Justyna PL Dąbcze R-TEAM RYDZYNA K 40-49
71 42 KNAFLEWSKI Krystian PL Dąbcze R-Team M 40-49
72 94 KNOP Zbigniew PL Leszno M 50-59
73 177 KNOP Anna PL Dłużyna K 40-49
74 110 KOŁACZKOWSKA Katarzyna PL Potasze K 40-49
75 126 KONIECZNY Cyprian PL Leszno Spinko Leszno M 30-39
76 52 KOZŁOWSKA Iwona PL Leszno LeszNo Limits Runners K 40-49
77 84 KOZYRA Krzysztof PL Wijewo M 30-39
78 8 KRAWCZYK Grzegorz PL Radom Biegiem Radom! M 40-49
79 146 KUBIŚ Andrzej PL Rydzyna R-Team Rydzyna M 50-59
80 49 KUCHARSKI Tomasz PL Śmigiel M 40-49
81 161 KUCIAK Maciej PL Leszno M 20-29
82 77 KUMISZCZO Artur PL Wschowa Endorfiny M 40-49
83 4 ŁAWNICZAK Damian PL Lasocice M 20-29
84 111 ŁĄCKI Wojciech PL Gniezno Altom M 60-69
85 53 ŁUCZAK Ariel PL Bukówiec Górny M 20-29
86 129 ŁUPICKI Andrzej Matek PL Osieczna OSIECZNA BIEGA M 40-49
87 45 MAĆKOWIAK Sławomir PL Rydzyna R-TEAM M 50-59
88 73 MAĆKOWIAK Marcin PL Leszno M 40-49
89 2 MAJEWSKI Zbyszek PL Krobia Biegają z Krobią M 30-39
90 123 MARCHWICKA Jolanta PL Leszno Lucky Luki K 40-49
91 167 MARCINKOWSKI Damian PL Ostrów Wielkopolski M 20-29
92 122 MENDELEWSKA Daria PL Leszno K 30-39
93 90 MENES Marcin PL Leszno Klub Matyldy Leszno M 40-49
94 142 MICHAŁOWSKI Mariusz PL Przemęt M 30-39
95 98 MIKOŁAJCZAK Tomasz PL Leszno Spinko Leszno M 20-29
96 57 MISTUR Szymon PL Przybyszewo Hakuna Matata M 30-39
97 14 MUSIAŁ Tomasz PL Dabcze Szymanowski-Team M 40-49
98 97 NENKAŁA Mateusz PL Leszno Jerzyk Team M 20-29
99 96 NIEMCÓW Krzysztof PL Leszno M 50-59
100 113 NOWAKOWSKI Marek PL Góra M 40-49

Sponsorzy i partnerzy

Gmina Wloszakowice Wieś Bukówiec Górny Powiat Leszczyński Wielkopolska Izba Lekarska Werner Kenkel Sp. z o.o. ProGrupa Sp. z o.o. Sp. k. Spinko Sp. z o.o. Radio Elka John Grotniki Drukarnia AMD Gazeta ABC Bank Spółdzielczy we Włoszakowicach Marek John Nadleśnictwo Włoszakowice Opakowania KENKEL