35. Bieg Sokoła

23. Mistrzostwa Polski Lekarzy

Liczba uczestniczących
zawodników

561
Start imprezy
2021-04-11 10:00 (Niedziela)
sekund
minut
godzin
dni
tygodni

Do imprezy
pozostało

Lista zawodników

Do pokazania: 359
Pokaż na stronie:
Lp. Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kategoria Płatność
51 317 DEMBINA Andrzej PL Gorzkie Pole Smażalnia ryb u biegaczy Poznań M 50-59
52 293 DIDOVODIUK Dmytro UA Ivano-Frankivsk SC BIG-TIME RIVNE M 30-39
53 292 DIDOVODIUK Olesia UA Ivano-Frankivsk SC BIG-TIME RIVNE K 30-39
54 152 DOBROCHOWSKA Ilona PL Strzegom Strzegomska Dwunastka K 40-49
55 153 DOBROCHOWSKI Marek PL Strzegom Strzegomska Dwunastka M 30-39
56 101 DOBRZYŃSKI Krzysztof PL Chocianów M 40-49
57 11 DOLATA Remigiusz PL Nowa Sól Czarnecki / Dolata M 50-59
58 344 DOMAGAŁA Tadeusz PL Kościan Urząd Miejski Kościana M 60-69
59 162 DOMINIAK Edyta PL Bucz K 40-49
60 87 DONKE Marcin PL Leszno M 40-49
61 151 DUDEK Mariola PL Udanin Strzegomska Dwunastka K 40-49
62 210 DUDZIAK Grzegorz PL Śmigiel Team Bieganie na Śniadanie M 30-39
63 297 DUDZIAK Adam PL Leszno Dobiconnect M 40-49
64 55 DUDZIAK-PRZEWOŹNA Izabela PL Święciechowa DOBICONNECT K 40-49
65 315 DUDZIŃSKI Damian PL Poznań M 40-49
66 116 DUSZA Zbigniew PL Kożuchów Biegam z duszą M 50-59
67 278 DUSZYŃSKI Tomasz PL Nowa Wieś Bieganie na Śniadanie M 30-39
68 272 DUSZYŃSKI Łukasz PL Nowa Wieś Bieganie na śniadanie Śmigiel M 20-29
69 271 DUSZYŃSKI Mirosław PL Nowa Wieś Bieganie na Śniadanie M 30-39
70 75 DUTKIEWICZ Tycjan PL Święciechowa M 40-49
71 324 DZIERZKOWSKA Aleksandra PL Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz K 50-59
72 239 DZIĘGIELEWSKA Dominika PL Bolków Strzegomska dwunastka K 30-39
73 326 FABIŚ Adrian PL Poznań TKKF MPK POZNAŃ M 40-49
74 144 FAJFER Anna PL Rydzyna R-Team Rydzyna K 30-39
75 145 FAJFER Mirosław PL Rydzyna R-Team Rydzyna M 40-49
76 74 FEDYCZKOWSKA Justyna PL Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA K 40-49
77 85 FIEBICH Zbigniew PL Leszno Lucky Luki M 40-49
78 79 FITA Roman PL Kozuchów 1954 M 60-69
79 235 FITA Roman PL Kozuchów \ Bez Klubu M 60-69
80 255 FRANKOWSKI Aron PL Wijewo M 20-29
81 311 FURMANCZAK Danuta PL Leszno K 40-49
82 359 GABRYELCZAK Izabela PL Piątek K 30-39
83 267 GALON Maciej PL Kąkolewo M 40-49
84 107 GARBAREK Wiesław PL Jarocin TKKF Trucht Jarocin M 60-69
85 100 GEMBALSKI Mirosław PL Leszno LUCKY LUKI M 50-59
86 265 GEPPERT Jakub PL Poznań Adrunaline Running Team M 30-39
87 135 GERMAN Zofia PL Leszno BBKTS K 50-59
88 269 GIRTLER Tomasz PL Nowa Wieś M 40-49
89 80 GIZINSKI Stefan PL Wołów wołów biega M 70-79
90 31 GLAPIAK Piotr PL Poniec Glapiak biega M 30-39
91 5 GOLEC Sebastian PL Dąbcze M 20-29
92 41 GOŁĘBIEWSKI Edward PL Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska M 70-79
93 223 GÓRNIAK Jerzy PL Gruszczyn M 50-59
94 202 GRAF Radomir PL Leszno JESPOL M 40-49
95 117 GRAF Remigiusz PL Leszno Turbo Run Leszno M 50-59
96 338 GRODZKI Dawid PL Leszno ANTON Team M 20-29
97 114 GRUSZKOWSKA Katarzyna PL Wschowa OSP Siedlnica K 40-49
98 115 GRUSZKOWSKI Marek PL Wschowa OSP Siedlnica M 40-49
99 190 GRYCZ Kamil PL Włoszakowice Lulki M 20-29
100 81 GRYPCZYŃSKI Przemysław PL Leszno ZSE Leszno M 40-49

Sponsorzy i partnerzy

Gmina Wloszakowice Wieś Bukówiec Górny Powiat Leszczyński Wielkopolska Izba Lekarska Werner Kenkel Sp. z o.o. ProGrupa Sp. z o.o. Sp. k. Spinko Sp. z o.o. Radio Elka John Grotniki Drukarnia AMD Gazeta ABC Bank Spółdzielczy we Włoszakowicach Marek John Nadleśnictwo Włoszakowice Opakowania KENKEL