35. Bieg Sokoła

23. Mistrzostwa Polski Lekarzy

Liczba uczestniczących
zawodników

274
Start imprezy
2020-04-05 10:00 (Niedziela)
sekund
minut
godzin
dni
tygodni

Do imprezy
pozostało

Lista zawodników

Do pokazania: 176
Pokaż na stronie:
Lp. Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kategoria Płatność
1 139 ADLER Łukasz PL Wilkowice Lesz No Limits Runners M 30-39
2 93 BABUSZKIEWICZ Karolina PL Włoszakowice K 30-39
3 175 BAKSALARY Lidia PL Leszno LKO K 40-49
4 22 BARSZOWSKI Paweł PL Leszno 64-sto Jerzyk Team M 50-59
5 159 BARTOSIK Daniel PL Leszno DRUŻYNA SZPIKU M 30-39
6 65 BAZYLEWICZ Rafał PL Włoszakowice M 30-39
7 171 BECZKIEWICZ Łukasz PL Krzycko Wielkie M 40-49
8 163 BŁACHOWIAK Jakub PL Leszno Strefasportu.pl MW Invest M 30-39
9 157 BOROWCZAK Michał PL Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE M 20-29
10 172 BOROWCZYK Marian PL Poznań KLAS Szpot Swarzędz M 70-79
11 124 BOŻEK Grzegorz PL Chocianów M 40-49
12 48 BRANDENBURG Michał PL Kąkolewo OD PONIEDZIAŁKU M 30-39
13 40 BRYCHCY Dariusz PL Wschowa Endorfina Wschowa M 30-39
14 105 BUDZIŃSKI Dariusz PL Leszno M 50-59
15 133 BURA Tomasz PL Krzycko Wielkie M 30-39
16 32 BURKOWSKI Jarosław PL Leszno M 40-49
17 91 CHOJNACKI Ryszard PL Wrocław WKB Piast Wrocław M 70-79
18 173 CHOROSTKOWSKA Natalia PL Modrzyca Pani K 40-49
19 69 CHORYŃSKI Daniel PL Leszno JW1517 M 40-49
20 23 CIEPLIK Dawid PL Dąbcze Lesz NO Limits M 30-39
21 158 CIESIELSKI Jakub PL Henrykowo TAKT / ViaCon M 30-39
22 13 CIESIELSKI Karol PL Dąbcze Gm Rydzyna R-TEAM M 40-49
23 16 CZARNECKI Wojciech PL Nowa Sól Czarnecki/ Dolata M 40-49
24 68 CZECHOLIŃSKI Piotr PL Leszno leszno limits runners M 50-59
25 50 CZERWIŃSKI Hubert PL Wilkowice Wilkorun M 30-39
26 103 CZERWONKA Rafał PL Leszno M 50-59
27 28 CZOP Jan PL Babimost bakcyl M 80+
28 152 DOBROCHOWSKA Ilona PL Strzegom Strzegomska Dwunastka K 40-49
29 153 DOBROCHOWSKI Marek PL Strzegom Strzegomska Dwunastka M 30-39
30 101 DOBRZYŃSKI Krzysztof PL Chocianów M 40-49
31 11 DOLATA Remigiusz PL Nowa Sól Czarnecki / Dolata M 50-59
32 162 DOMINIAK Edyta PL Bucz K 40-49
33 87 DONKE Marcin PL Leszno M 40-49
34 151 DUDEK Mariola PL Udanin Strzegomska Dwunastka K 40-49
35 55 DUDZIAK-PRZEWOŹNA Izabela PL Święciechowa DOBICONNECT K 40-49
36 116 DUSZA Zbigniew PL Kożuchów Biegam z duszą M 50-59
37 75 DUTKIEWICZ Tycjan PL Święciechowa M 40-49
38 144 FAJFER Anna PL Rydzyna R-Team Rydzyna K 30-39
39 145 FAJFER Mirosław PL Rydzyna R-Team Rydzyna M 40-49
40 74 FEDYCZKOWSKA Justyna PL Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA K 40-49
41 85 FIEBICH Zbigniew PL Leszno Lucky Luki M 40-49
42 79 FITA Roman PL Kozuchów 1954 M 60-69
43 18 FURMAŃCZAK Danuta PL Leszno K 40-49
44 107 GARBAREK Wiesław PL Jarocin TKKF Trucht Jarocin M 60-69
45 100 GEMBALSKI Mirosław PL Leszno LUCKY LUKI M 50-59
46 135 GERMAN Zofia PL Leszno BBKTS K 50-59
47 9 GIERACH Marcin PL Niemcz Damian Rudnik Team M 40-49
48 80 GIZINSKI Stefan PL Wołów wołów biega M 70-79
49 31 GLAPIAK Piotr PL Poniec Glapiak biega M 30-39
50 5 GOLEC Sebastian PL Dąbcze M 20-29

Sponsorzy i partnerzy

Gmina Wloszakowice Wieś Bukówiec Górny Powiat Leszczyński Wielkopolska Izba Lekarska Werner Kenkel Sp. z o.o. ProGrupa Sp. z o.o. Sp. k. Spinko Sp. z o.o. Radio Elka John Grotniki Drukarnia AMD Gazeta ABC Bank Spółdzielczy we Włoszakowicach Marek John Nadleśnictwo Włoszakowice Opakowania KENKEL