36 Bieg Sokoła

24 Mistrzostwa Polski Lekarzy

Limit zawodników
biegu głównego

300
Start imprezy
2022-04-03 11:15 (Niedziela)
sekund
minut
godzin
dni
tygodni

Od imprezy
minęło

Wyniki

Do pokazania: 268
Pokaż na stronie:
M-ce Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kategoria Wynik
1 516 MARYSIAK Adam PL Nowa Sól MKS ASTRA NOWA SÓL M 30-39 00:49:30
2 524 TARASIUK Paweł PL Poznań M 30-39 00:49:36
3 518 WAWRZYKOWSKI Jakub PL Nowa Sól MKS ASTRA NOWA SÓL M 20-29 00:51:40
4 342 PIASECKI Radosław PL Głogów Fitarena Premium Głogów M 40-49 00:52:29
5 515 BLAHODIR Yuriy PL Ukraina M 40-49 00:52:51
6 400 GEMBALSKI Łukasz PL Leszno Lucky Luki M 20-29 00:53:39
7 14 MUSIAŁ Tomasz PL Dabcze Szymanowski-Team M 40-49 00:53:57
8 399 MIASKOWSKI Dawid PL Leszno MIASEK TEAM M 40-49 00:54:26
9 368 KOŁODZIEJ Norbert PL Krzemieniewo M 30-39 00:54:45
10 522 BOSY Daniel PL Kościan SANA KOŚCIAN M 30-39 00:55:02
11 398 DOMAŃSKI Łukasz PL Mosina M 40-49 00:55:11
12 312 NAGLAK Hubert PL Szelejewo 1 Runaway Team M 20-29 00:55:37
13 407 WRÓBLEWSKI Sławomir PL Sobiałkowo M 40-49 00:55:53
14 394 NIEWIEDZIAŁA Robert PL Warszawa OIL Warszawa / UKS Siódemka Rumia M 20-29 00:56:54
15 58 KAŹMIERCZAK Damian PL Śmigiel DIM M 40-49 00:57:04
16 345 KMIECIAK Paweł PL Poznań M 40-49 00:57:38
17 529 PTASHUK Katsiaryna PL Leszno K 30-39 00:57:38
18 278 DUSZYŃSKI Tomasz PL Nowa Wieś Bieganie na Śniadanie M 30-39 00:58:41
19 446 URBAŃCZYK Jerzy PL Turek KB MARATON TUREK M 50-59 00:58:58
20 246 NĘDZA Sebastian PL Boguszyn M 30-39 00:59:07
21 224 KAŹMIERCZAK Tomasz PL Leszno T-Maks M 40-49 00:59:28
22 325 MAKOWSKI Bartosz PL Zamość K. Bydgoszczy M 20-29 00:59:33
23 339 BOCIAN Marek PL Kawęczyn Klub Biegacza Geotermia Uniejów M 50-59 00:59:54
24 299 NOWAK Małgorzata PL Pleszew JerzykTeam K 30-39 00:59:57
25 453 KASPERSKI Robert PL Kościan Kościan team M 50-59 01:00:15
26 76 WARCZEWSKI Tomasz PL Leszno Tomi M 40-49 01:00:18
27 190 GRYCZ Kamil PL Włoszakowice Lulki M 20-29 01:00:37
28 97 NENKAŁA Mateusz PL Leszno Jerzyk Team M 20-29 01:01:05
29 282 POPIELARZ Maciej PL Skórzewo Pozruniacy M 30-39 01:01:19
30 117 GRAF Remigiusz PL Leszno Turbo Run Leszno M 50-59 01:01:28
31 7 ZIELIŃSKA Martyna PL Leszno Krawczyk Team K 30-39 01:01:38
32 465 SZAŁ Tomasz PL Poznań ETA UPS TEAM M 40-49 01:02:24
33 451 TOMASZEWSKI Krzysztof PL Turek KB Maraton Turek M 50-59 01:02:49
34 35 ŚWIĘTEK Andrzej PL Leszno Sokół Bukówiec Górny, Spinko Leszno M 60-69 01:03:10
35 380 KRASICKI Michał PL Rawicz Runnin-gym M 40-49 01:03:20
36 264 BOŃCZEK Michał PL Lesz Leszno M 40-49 01:03:47
37 478 DUREK Dawid PL Jabłonna Klub Sportowy "PIAST" Jabłonna M 30-39 01:03:50
38 22 BARSZOWSKI Paweł PL Leszno 64-sto Jerzyk Team M 50-59 01:03:50
39 501 POMYKALA Tomasz PL Leszno Jerzyk Team M 30-39 01:03:53
40 219 BIENIEK Krzysztof PL Kąkolewo M 50-59 01:03:55
41 283 BRANDENBURG Józef PL Dopiewo SiM Dopiewo M 60-69 01:03:59
42 25 SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz PL Gryfice Rungryf Gryfice M 50-59 01:04:08
43 496 JATCZAK Patryk PL Leszno M 30-39 01:04:27
44 473 KOSMALSKI Sławomir PL Kąkolewo M 50-59 01:04:33
45 441 LIS Piotr PL Włoszakowice Nationale-Nederlanden M 30-39 01:04:38
46 447 KRZYŻANIAK Błażej PL Boguszyn M 30-39 01:04:39
47 3 ŚLEDZIEWSKI Piotr PL Leszno M 40-49 01:04:43
48 502 KACZMAREK Ania PL Rawicz K 30-39 01:04:49
49 46 PAWŁOWSKI Tomek PL Włoszakowice Sokół Włoszakowice M 30-39 01:04:51
50 113 NOWAKOWSKI Marek PL Góra M 40-49 01:04:54

Sponsorzy i partnerzy

Gmina Wloszakowice Wieś Bukówiec Górny Powiat Leszczyński Wielkopolska Izba Lekarska Werner Kenkel Sp. z o.o. Spinko Sp. z o.o. Radio Elka Hermes John Grotniki Drukarnia AMD Gazeta ABC Bank Spółdzielczy we Włoszakowicach Marek John Nadleśnictwo Włoszakowice Opakowania KENKEL